Korp llamell per Audi Passat etj.

Shitet nga: Pajtim Morina 30 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
shes korp dhe llamell per audi a4 2002 , passat 2002 etj eshte e firmes Sachs , i kam ble te reja komplet setin por zamajci mka bo defekt e kto jon met shum pak te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim