Menjaq automatik

Shitet nga: ismet 03 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet menjaqi automatik per Golf 1, Golf 2 dhe Golf 3, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim