Pjes per Citroen Jumpy 1.9td Boshpump Turbina

Shitet nga: Lanti 30 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
Autopjes Shes pjes per Citroen Jumpy Peugeot Expert ose Fiat Scudo 1.9td

Turbina bashk me gran komplet 80 euro
Boshpumpa 50 Euro
gjithashtu kam edhe hauben 25euro , si dhe nje sahat te kilometrazhes 25euro e cila shihet ne foto
per info kontakto +37745601227
Pjese te tjera nuk kam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim