Pjese per Bmw 320Ci 330Ci E46

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto 15 Krr 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Bmw 320 Ci dhe 330 Ci E46
- 2.0 Benzin me 150 PS
- 3.0 Benzin
- Manual me 5 shpejtesi
- Klimatronik
- Xhamat elektronik
- Board Computer
- Drita te mjegulles


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim