Pjese per Bmw X5 E53 3.0, 4.4 Automatik Tip-Tronik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Bmw X5 E53 3.0i dhe 4.4i 286 PS
- Automatik Tip-Tronik
- Klimatronik dy zonal
- Navigacion & TV & CD changer me 6 CD
- Karrika lekure me nxemje dhe me levizje elektronike
- Pasqyre me nxemje dhe me levizje elektronike
- Xenon
- Drita te mjegulles
- Senzora te parkimit


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim