Pjese per Peugeot 307 1.4, 1.6, 2.0 16V, 2.0 HDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sot 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pjesë rezerve
- Shes pjese per Peugeot 307 Limuzine, SW (Karavan) & CC (Coupe Cabrio)
- 1.4 16V Benzin
- 1.6 16V Benzin Automatik dhe manual
- 2.0 16V Benzin
- 2.0 HDI


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
- Veturat tona mund ti shikoni nëse në merrjep kërkoni: Ballkan Auto
- Mund të na kontaktoni nga ora 08:00 - 19:00
- Mund të na gjeni ne km. e 4 të magjistrales Gjilan-Bujanoc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim