Rimorkio

Shitet nga: feriz 19 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
Shitet Te gjithat RimorkioT e sapo Prodhuar ne Gjendje shum te mir Teknike Posedon Ndriqim dhe Dimenzjone 1.15cm x 1.80 cm bejm edhe Sipas Porosive te Ndryshme te Rimorkios edhe Ngjyra te Ndryshme ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim