Kamioni shlep MAN 6.100 dizell

Shitet nga: Besim 16 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR   3 700 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
shitet shlep vaga MAN 6.100 dizell i vitit 92 vetem sajle per terheqje nuk ka dhe eshte i qlajmeruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim