Rimorkio

Shitet nga: Feriz 22 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Rimorkio
Shitet Rimorkio e sapo Prodhuar ne Gjendje shum te mir Teknike Posedon Ndriqim dhe Dimenzjone 1.15cm x 2.00 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim