Drita te parme (Fara) te rinj per Seat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ballkan Auto Garage 22 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
- Shes Dritat e parme ( Farat ) te paperdorur per :

- Seat Leon 1M (1999 – 2006) dhe Seat Toledo 1M (1998 – 2005) me ngjyre te bardhe - Çmimi: 140 €

- Seat Leon 1M (1999 – 2006) dhe Seat Toledo 1M (1998 – 2005) me ngjyre te zeze - Çmimi: 140 €


- Ballkan Auto Garage -
- Nr. i tel.: 044133332 & 049133332
- Viber: +38649133332
- WhatsApp: +37744133332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim