Ulse RECARO | AUDI , GOLF ,PASSAT |

Shitet nga: armend 21 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive

JAN SHITURR FLM MERJEP

SHES ULSE PER VETUR , JAN RECARO ORIGJINAL TE LEKURES TE PA DEMTUARA , RREGULLIM I ULSES ESHTE ME RRYM , PO ASHTU POSEDOJN AIRBAG NE DY ULSET E PARA EDHE NXEMJE . BAJN PER AUDI A3 ,S3, GOLF 4 , PASSAT ,PO ASHTU MUND TE BEJN NE TE GJITHA LLOJET E VETURAVE VETEM DUHEN TE BEHEN KOMBINIME.

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN PERMES NR TE TELEFONIT : 045240819 OSE PERMES POSTES ELEKTRONIKE , ATA QE DESHIROJN TI SHOHIN ULSET GJINDEMI NE GJILAN . PERSHENDETJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim