Auto Pjese dhe Servis Te "Endriti"

Shitet nga: Auto Pjes dhe Servis Te "Endriti" 13 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Auto Pjese dhe Servis Te "Endriti"
Gof IV 1.9 TDI (DI TKUQE )
Posedon:Goma te reja ,Fellga(16),Klimtronik,Ndrrusi i shpejcive me 6 shpejci
Gjindemi ne Gjilan ne Fshatin Pasjak tri kilometra ne dalje te Gjilanit
Posedojm te gjitha pjeset per :Golf II Golf III Golf IV Passat II Passat III Passat IV Vento Audi 80 Audi 90
Pronar: AVDI AJETI
Tel:044-231-093
Viber: +377(0)45-339-482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim