Auto pjes remi

Shitet nga: Auto pjes remi 11 Gsh 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Pjes per vetura franceze si
Citroen
Peugeot
Reno
Dhe kemi pjes per ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim