Bejm ngjitjen e foliave

Shitet nga: mergimi 12 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Bejm ngjitjen e foliave ne te gjitha llojet e veturave ne menyren me profesionale. Folia ne xhamin e gypekit behet si ne vendet perendimore pa prerje. Po ashtu kem edhe folie speical per fara dhe stopa te veturave. Per me shum informtata mund te kontakoni edhe ne viber +37744359414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim