Servis profesional per pompa hidraulike

Shitet nga: Fitim 19 Sht 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Servisojme jasht vendit pompat hidraulike , sepse e kemi nje perfaqesi , pompat rregullohen nga ingjiniera profesional,
Ju japim garancion dhe kemi 25 vjet pervoje pune, Kualitet i garantuar , dhe korrektesi.
(Thirr ne kete numer 044 751 170 viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim