Shes dhe Servisoj krejt Pompat Hidraulike

Shitet nga: Fitim 24 Krr 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
garancion dhe 25 vjet pervoje pune, kualitet i garantuar.
(Thirr ne kete numer 044 751 170 viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim