Ulset Recaro Golf 4

Shitet nga: Recaro 20 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shiten Ulset Recaro Te Golf 4 1 par dyr
Shiten Komplet tparat dhe te mramtat

Vrejtje Karrika ka shoferi eshte pak e demtume shiet ne foto tjerat jan shum te rujtme.. ju flm

045/291-491
049/402-802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim