shitet menjaqi

Shitet nga: ismet 15 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet menjaqi automatik per golf 1 golf 2 dhe golf 3, eshte shum ne gjendje te rregullt, per ma shum info kontakt ne tel ose viber +37745643627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim