4 GOMA ME FELLGA

Shitet nga: Sabriu 17 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA + FELLGA . SHUM TE MIRA 175 / 65 R 14 . SHUM TE MIRA . SHUM PAK JANE PERDORUR
NUMRI KONTAKTUES 045 695 678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim