Bandasha 15me 5 vrima" nga Zvicra

Shitet nga: Afrim 02 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   210 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash15"me 5 vrima nga Zvicra shume te ruajtshm dhe te hieshme per qdo vetur me 5 vrima.
Per me shume info ne tel. 045 54 00 59wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim