Fellne per touareg

Shitet nga: Fadil Jusufi 24 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
me guma m+s 17 jan qmimi 200€ jan tardhun nga jasht jan origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim