JVC DVD RECORDER RM-SDR008E

Shitet nga: faruk 12 Maj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
SHITET DIRIGJUESI I TIPIT JVC DVD RECORDER RM-SDR008E ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim