Japim makina me qera per thithjen e lageshtis

Shitet nga: Xhevat 16 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Japim makina me qera per thithjen e lageshtis,mykit,ibercukit po ashtu dhe ku ben dom uji,shiu..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim