Rezervarin e naftes

Shitet nga: xhevat 11 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet rezervari i naftes i ardhur nga zvicra osht shum i mir dhe i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim