Shitet harmonika per banesa shtepi

Shitet nga: Xhevat 18 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Të tjera
Shitet harmonika per banesa restaurante shtepi etj osht shum e mir dhe e ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim