BAGER LIEHBERR 312 - 14t

Shitet nga: Rahim 20 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes eskavatorin liehberr 312 14t ne gjendje te mir pune per me shum informacione kontaktoni ne nr 044-838-105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim