Iveco

Shitet nga: Naser 09 Qer 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes iveco te posa arrdhura nga zvicrra te doganuara te gjitha per me shum info na kontaktoni 044-398-185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim