Kamion 508

Shitet nga: wwwwww 10 Gsh 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 508 viti i prodhimit 84 ne gjendje shum te mir ndrrim me ndonje kamion zastava ose me ndonje vetur ose lop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim