Kamion Mercedes 9/17 kiper me kran

Shitet nga: Fatmir 15 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes 9/17 i cili eshte ne gjendje te rregullt per pune.Viti i prodhimit 1995.Mundesi nderrimi me kamion te njejte pa kran,te jete origjinal kiper i llojit MAN ose Mercedes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim