Kamion Mercedes-Benz Disel

Shitet nga: Abedini 03 Qer 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni është Mercedes Disel vozitet me kategorien BE
Është në gjendje të rregullt
Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim