Kamion Shlep (autobartje)

Shitet nga: ... 12 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 550 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin shlep per bartjen e veturave ne gjendje shum te mire, viti prodhimit 1988, regjistrim edhe 1 vit, me goma te mira. Bejm edhe bartjen e veturave, traktor,dhe shum sende te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim