Kamionet c25 turbo dizell

Shitet nga: Muhameti 14 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes dhe ndrroj kamioneten Citroën c25 turbo dizell viti 1992 doganen e ka te paguar esht ne gjendje te rregullt ka edhe kuken mbrapa ka vetem 160.000 km. Qmimi i volitshem bej dhe ndrrim me mobile kuzhina si dhe me pun per ma Shum informata kontaktoni ne nr.tel: 0041767070428 me viber flm jeni te mir se ardhun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim