Kamioneta T2

Shitet nga: 06 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bej ndrrim me Kamionetë T4

Eshte ne gjendje te rregullt
Ka regjistrim edhe 4muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim