Kombe Ford

Shitet nga: naim 02 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi ford tranzit disel 2.5 me 5ulse ne gjendje shume te mire i ardhur nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim