Kombe VW T2

Shitet nga: Sadik 05 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Boj ndrrim me kamionet T4
Kamioneta osht ne gjendje te rregullt
Regjistrim ka edhe 4 muj
Ju mirpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim