Kombe VW T4

Shitet nga: ismajli 07 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi vw t4 dizell 2.4kv 93 regjistrim deri me 6 11 2017 posedon dyert centrall gjomat elektronik 9 ulse goma t reja ne gjendje t mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim