Kombe WW T4 -93

Shitet nga: ismail 26 Mar 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi wwt4 2.4dizell i vitit prodhimit 1993 gjindet në gjendje të mir teknike posedon dyert centrall gjomat elektronik 9 ulse regjistrim deri me07/11/2017për më shum informata lajmroni n numrin 044/296-098 ose 049/296-098 .Qmimi i diskutueshem pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim