Kombi Peugeot BOXER 2.2 HDI 2003

Shitet nga: Arben 01 Sht 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes apo nderroj kombi peugeot boxer 2.2 hdi diesel
Viti 2003 ne gjendje shum te mir
Motorri i punon perfekt
Te kaluara i ka vetem 94 mij
Posedon edhe gepek mbi po une ja kom hek
Regjistrim deri me 11.02.2016 + karton te gjelber
Goma te mira te dimrit
Ndrroj me vetur me te re se 2002 nese mkonvenon
Shtoj pare edhe per vetur me te shtrejt
Pranoj ndrrim edhe makin benzin
Viber +37744610441
Ipko 049610650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim