Lift

Shitet nga: Nazim 12 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Lifti i ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje shum te rregullt, eshte i gjat 18m me telekomand, eshte deri 200kg per me shume informata lejmerohu ne tel...
bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim