Mercedes - Benz

Shitet nga: Besnik 04 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
16-28, viti 1984, Ne gjendje shum te mir, i rujtun
per me shum info na kontaktoni 044176683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim