Mercedes 310D

Shitet nga: Shitet 13 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 310D - viti prodhimit 1990. Eshte 2.9 dizell. Regjistrim deri ne muajin MAJ. Ne gjendje te rregulllt. Per ma shum mund te kontaktoni ne numrin e tel: 049 320 386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim