Mercedes Sprinter

Shitet nga: kombi 20 Maj 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes kombin mercedes sprinter diesel 408 dka viti 1997 kombi me klim friz mercedesi asht me dy pal rrota dupllak pesha qe i lejohet 4600 kg asht ne gjendje te mir teknike dhe optike kombi asht i qlajmruar per me shum shih fotot ndrimi mundshem me vetur , pikap apo traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim