Minibus Reno master -86

Shitet nga: kombi 24 Qer 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mini busi eshte ne gjendje te mir teknike regjistrim 8 muaj 2.5 dizel 25 ulese, hargjime te vogla mundsi ndrrimi me vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim