Pirunjer Clark 3t

Shitet nga: Rabit 09 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Pirunjeri Clark 3t pesha ngaruse motorri dizell ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim