Pirunjer

Shitet nga: rabit 09 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet pirunjeri 8 ton pesha e ngarkeses ne gjendje shum te mire teknike .Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim