Rimoriko per vetura

Shitet nga: Besim 18 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR   1 800 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet rimorkio per vetura regjistrimi i ka skaduar me 12.06.17 nuk ka denim eshte e qlajmeruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim