VW/LT.35 2.5 NAFT 7ULSE VITI PRODHIMIT 2001

Shitet nga: Xhevat Toska 20 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW/LT.35 2.5 NAFT VITI PRODHIMIT 2001 7 ULSE ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT REGJISTRIM KA 12 MUAJ QMIMI SIPAS MARRVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim