VW t4 Diesel 94

Shitet nga: Liridon 26 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi trasporter t4 , viti 1994 timon hidraulik , kurdisje nxemje , etj per info tjera na kantaktoni ne viber +377 44 994 095 bojm edhe ndrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim