kombi kia pregio 2.7 d, 2003 edhe pjes

Shitet nga: ducato 12 Gsh 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
furgon , per 3 vet rks i qlajmrum,,, ngjyr te kalter ,
vrejtje motorin te bllokum
shitet ne tersi apo edhe pjes pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim