kombi kia pregio 2.7 d, 2003

Shitet nga: ducato 18 Jan 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
furgon , per 3 vet rks i qlajmrum,,, ngjyr te kalter ,
vrejtje motorin te bllokum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim